Jaki CRM online polecam?

Aplikacje CRM służą nie tylko do zarządzania relacjami biznesowymi z klientami firmy, ale również pomagają w analizowaniu wyników sprzedaży oraz wszelkich działań przeprowadzanych w przedsiębiorstwie na podstawie tworzonych przez system raportów. Funkcję taką spełnia aplikacja miniCRM, stworzona na mikro i małych firm.

Przejrzyste raporty

miniCRM generuje czytelne, graficzne raporty w formie wykresów pozwalające na oszacowanie poszczególnych etapów procesu sprzedaży oraz przeanalizowanie pracy użytkowników aplikacji. Raporty podzielone są na sekcje, a jedną z nich jest tak zwany lejek sprzedaży, czyli graficzne odwzorowanie stopnia efektywności kolejnych etapów mających miejsce przed sfinalizowaniem interesu. Lejek przedstawia na przykład liczbę przegranych na danym etapie działań oraz ukazuje procentową i liczbową wartość tych interesów, które przeszły do kolejnej części procesu sprzedaży. Raporty w miniCRM wykazują również powody, dla których interes nie doszedł do skutku, wyliczają dodane do systemu w określonych przedziałach czasowych interesy, a nawet określają przychód firmy.

Czytelna historia działań

W aplikacji miniCRM można śledzić przeprowadzane przez jej użytkowników działania, akcje oraz wszelkie zmiany danych zapisane w systemie. Dzięki historii dowiesz się, co pracownicy zrobili w danym dniu, jakie zadania wykonali, na przykład czy sfinalizowali jakiś interes, zmienili jego etap w procesie sprzedaży, czy dodali nowy kontakt do klienta bądź zmodyfikowali notatkę.

miniCRM to dobre źródło wiedzy o wszystkich, najmniejszych działaniach przeprowadzanych w firmie.

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *