Mobilny CRM – więcej możliwości

Mobilne systemy do zarządzania relacjami z klientami dostępne na urządzeniach przenośnych, takich jak iPhone, tablet czy notebook to maksimum funkcji przy zachowaniu jak największej przejrzystości i prostoty aplikacji. Mobilna wersja CRM zapewnia szybki dostęp do danych firmowych w dowolnym miejscu.

Nieoceniona pomoc dla handlowców

CRM dostępny poprzez tablet czy telefon to spełnienie marzeń handlowców. I nie ma w tym stwierdzeniu żadnej przesady. Możliwość szybkiego sprawdzenia informacji o kliencie, bez względu na miejsce przebywania, ułatwia wykonywanie codziennych obowiązków biznesowych. Handlowcy w krótszym czasie mogą obsłużyć większą liczbę klientów, dzięki czemu ich praca jest wydajniejsza, a to przekłada się bezpośrednio na zwiększenie sprzedaży.

iphone-crm

CRM na tablet, notebook czy Android

Mobilna wersja aplikacji do zarządzania relacjami z klientami działa na wszystkich urządzeniach przenośnych i bez względu na używany przez nie system operacyjny. CRM dopasowuje się do ekranu docelowego urządzenia, dzięki czemu jego obsługa jest intuicyjna i niezwykle prosta. Nawet jeśli posiadasz kilka urządzeń mobilnych, to CRM zawsze będzie jeden i niezmienny.

Mobilny CRM jest standardem dla firm pracujących poza biurem. W wyraźny sposób pomaga on zaoszczędzić cenny on czas dzięki efektywniejszemu działaniu. Przedsiębiorcy prowadzący niewielkie biznesy mogą już skorzystać z mobilnej wersji aplikacji dedykowanej właśnie dla ich małych firm. Jest to intuicyjny i łatwy w obsłudze miniCRM.pl.

Polecam też artykuł na blogu miniCRM na temat mobilnych CRMów: Tutaj

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *